KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 13229396
nr 1322 9396
Teckningar
7st. Signerade. Motivet: 14x19- 21x17cm, oramade lösa blad.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 27 april 2020
kl 19:58:48
400 kr
1.000 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)